PROSTA INSTALACJA

INSTRUKCJE W JĘZYKU POLSKIM

PS3 - pobierz
XBOX 360 - pobierz

Film instruktażowy PL - instalacja + mapowanieFilm instruktażowy PL - kalibracja zaawansowanaInstalacja jest bardzo prosta i po kilku mapowaniach i kalibracjach zajmować będzie kilka minut.

Pamiętajmy jednak, że podłączając zwykła myszkę biurową z bardzo niskim poziomem czułości nie spodziewajmy sie cudów. Oczywiście, że będzie działać, ale czy efekt będzie zadowalający? musisz sam ocenić i zdecydować czy przypadkiem nie nadszedł czas na zakup porządnej myszki. W dziale Urządzenia współpracujące będziemy umieszczali testowane przez nas klawiatury i myszki. W miarę możliwości postaramy się rozbudować bibilotekę gotowych konfiguracji dla poszczególnych modeli myszek. Podobną bazę można znaleźć na stronie producenta.

MAPOWANIE KLAWIATURY i MYSZKI

By uaktywnić EEC, musisz skonfigurować tzw. mapowanie klawiszy, czyli przypisanie klawiszom myszki i klawiatury odpowiednich funkcji.

UWAGA! EEC nie będzie działał dopóki nie klawisze Twojej myszki i klawiatury nie będą poprawnie zamapowane.

EAGLEEDIT 3.0 może być uruchamiany na każdym prawidłowo działającym komputerze PC czy też laptopie wyposażonym w gniazdo USB. System operacyjny: windws xp, vista lub windows 7(wersje 32 i 64-bitowe)

Uwaga! w przypadku niektórych laptopów/netbooków zauważyliśmy, że gniazda USB nie dają pełnego napięcia, czego efektem jest niepoprawne rozpoznawanie urządzenia. Sugerujemy używanie komputerów stacjonarnych lub aktywnego huba usb

1. podłącz EEC do portu USB komputera. Upewnij się, że przełącznik pod urządzeniem jest ustawione w tryb PLAY.

Upewnij się, że nic nie jest podłączone do EEC podczas, gdy podłączasz go do PC

2. uruchom na PC załączoną do zestawu płytę CD.
3. Sugerujemy przekopiowanie pliku o nazwie Eagle_Edit_3.0_PS3.exe (ikona z pingwinem) oraz katalogu SAVE do jakiejś wybranej lokalizacji na dysku twardym. Uruchamiany program eagle edit 3 klikając dwukrotnie w ikonę z pingwinem.
4. rozpocznij mapowanie klikając pola tekstowe poniżej przypisanego do nich przycisku na padzie.
5. nacisnij klawisz na klawiaturze lub myszy, który chcesz by był przypisany do danego przycisku pada
6. powtórz kroki 4 i 5, by przypisać pozostałe klawisze.
Przykładowo:  by przypisać do klawisza W kliknij na na okienko tekstowe powyżej joysticka kierunkowego na padzie (na rysunku oznaczone czerwoną) i następnie kliknij W na klawiaturze.
By przypisać → do D, klikamy na pole po prawej stronie joya kierunkowego na rysunku pada a następnie kliknij na klawiaturze D. Identyczna procedura dla każdego z przycisków.

Informacje dodatkowe:

Klawisze funkcyjne F1-F8 są zarezerowana na zaawansowaną kalibrację Eagle eye. szczegóły znajdziesz w sekcji " Zaawansowana kalibracja"
ruch myszki odwzorowuje ruchy prawego analogowego joysticka na padzie, nie trzeba ich mapować
Tryb snajperski umożliwia zapamiętanie dwóch różnych ustawień zaawansowanej kalibracji, klikając zamapowany  wcześniej klawisz przełączamy się pomiędzy jednym a drugim trybem kalibracji. np jeden dla broni snajperskiej, drugi dla broni maszynowej. lub inna dla pojazdów, kiedy je prowadzimy i inne kiedy przemieszczamy się pieszo.
Musisz zamapować wszystkie klawisze pada, nie można zostawić pustych pól.
7. Jeśli zakończysz mapowanie wszystkich przycisków pada, naciśnij klawisz "Send to device". Zostaniesz zapytany " write to keymap one" lub " write to keymap two". Wybierz profil, do którego przypisana zostanie wysyłana konfiguracja klawiszy.


PODŁĄCZANIE DO PS3


UWAGA! Zanim zaczniesz grać, upewnij się, że przycisk turbo na EEC jest wyłączony dla każdego z klawiszy przycisków.. Domyślnie EEC jest przesyłany z włączonym klawiszem turbo.

Jeśli dokonałeś już mapowania klawiatury i myszki postępuj zgodnie z następującymi krokami:

1. odłącz EEC od PC

2. włącz PS3, podłącz ECC do jednego z portów USB w PS33. podłącz do EEC klawiaturę do gniazda oznaczonego KEYBOARD oraz myszkę do gniazda oznaczonego MOUSE.
GRATULACJE!  Jesteś gotowy do gry.

4. W zależności od tego, który profil mapowania chcesz użyć ustaw przełącznik na pozycji " Key Mapping 1" lub "Key Mapping 2"5. Jeśli chcesz użyć turbo, przesuń suwak dla konkretnego przycisku w górę. pozycja dolna oznacza, że turbo dla danego klawisza jest wyłączone.

ZAAWANSOWANA KALIBRACJA

To moim zdaniem najważniejsza część i chyba najbardziej spersonalizowana, ponieważ ilu graczy, tyle możliwych ustawień czułości poszczególnych parametrów. Każdy może znaleźć idealna tylko dla niego konfigurację.

Najważniejszą zmianą w edycji Eagle Eye 3.0 jest udoskonalony system zaawansowanej kalibracji.

Głównym celem Zaawansowanej kalibracji jest dostarczenie narzędzia do indywidualnej kalibracji szybkości i płynności myszki w zależności od osobistych preferencji, modelu myszki oraz rodzaju gry. (optymalna wydajność).

Zalecane jest to dla bardziej zaawansowanych graczy, co nie znaczy, że wszyscy nie powinni się tego nauczyć niezależnie od umiejętności.

Klawisze F1-F8 są zarezerwowane domyślnie dla Zaawansowanej kalibracji w trakcie gry i nie mogą być mapowane przez użytkownika. Proszę naciskać klawisze F1-F8 tylko kiedy przeprowadzana jest zaawansowana kalibracja.

F1 - 5 stopniowa kalibracja martwych stref (zakres 1-100)
F2 - czułość względem osi X (prawo lewo) zakres 1-20
F3 - czułość względem osi Y (góra dół) zakres 1-20
F4 - modyfikacja płynności ruchu kątowego (zakres 1-20)
F5 - szybkość obrotu (1-127)
F6 - zapis konfiguracji do pamięci EEC.
F7 - przywrócenie ustawień fabrycznych
F8 - przerwanie aktualnej kalibracji, ustawienia nie zostaną zapamiętane.